Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Informatycznego

Autor: M. Kierzkowska, M. Adamczyk | 18.05.2012

18 maja 2012r w Szkole Podstawowej w Ligowie odbyła się 4 edycja Gminnego Konkursu Informatycznego. Uczestniczyli w niej uczniowie ze Szkół Podstawowych z Ligowa, Mochowa i Bożewa. Zadaniem uczestników było stworzenie prezentacji multimedialnej w programie Power Point pod tytułem „Mój Kraj”.

Jury w składzie p. A. Klimkiewicz, M. Kierzkowska, D. Deręgowska, I. Szpanowska oceniały prace konkursowe. Wybór był niezwykle trudny, gdyż wszyscy uczniowie konkursu zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności informatycznych.

Na zakończenie pani dyrektor wręczyła wszystkim uczestnikom nagrody.