Z wizytą w Szkole Muzycznej w Sierpcu

Autor: E. Sulińska, I. Szpanowska | 17.04.2012

Państwowa Szkoła Muzyczna w Sierpcu w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia powstania Szkoły. Z tej okazji organizuje wiele imprez. 17 kwietnia nasi piątoklasiści uczestniczyli w koncercie, w którym zaprezentowali się najlepsi uczniowie tej szkoły . Z wielką uwagą i zainteresowaniem oglądali oni popisy młodych artystów. Gromkimi brawami nagrodzony został występ Szymona Bońkowskiego, który w ubiegłym roku skończył naszą Szkołę.
Po koncercie odbyło się zwiedzanie budynku szkoły muzycznej. Grupą dzieci z Ligowa zaopiekowała się pani Dyrektor-Barbara Bońkowska. W swojej klasie zaprezentowała różne instrumenty muzyczne. Każdy mógł na nich spróbować swoich sił. Przeprowadzone przez panią Dyrektor zabawy muzyczne bardzo się spodobały chłopcom, udowodniły, że każdy z nich posiada talent.
Wizyta w szkole muzycznej w Sierpcu była wspaniałym przeżyciem. Bardzo poszerzyła wiedzę i zachęciła do słuchania muzyki poważnej. Nasi piątoklasiści mieli okazję się z nią zaprzyjaźni.

Z wizytą w Szkole Muzycznej w Sierpcu

DSCN0141.jpg