SPRAWIAMY RADOŚĆ INNYM

Wśród uczniów naszej szkoły kształtowana jest wrażliwość na potrzeby innych.

Autor: E. Kowalska, M. Kierzkowska | 10.12.2011

Wśród uczniów naszej szkoły kształtowana jest wrażliwość na potrzeby innych.
1.Z inicjatywy SU i SKO przystąpiliśmy do akcji „Góra Grosza”, której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, pogotowia rodzinnego, rodzin zastępczych, domów dziecka , które realizują programy wychowawcze.
2.” Robiąc tak niewiele tak wiele możesz pomóc” – przystąpiliśmy do wielkiej akcji zbierania plastikowych nakrętek dla Jasia Szpakowskiego.
3.” Mikołajki 2011”- zbiórka nowych zabawek ( maskotki, gry, kolorowanki, kredki, mazaki) i przekazanie ich do Teatru Dramatycznego w Płocku. 6 grudnia aktorzy przebrani w stroje postaci z bajek podarują te zabawki dzieciom przebywającym w płockich szpitalach.
4.Spotkanie uczniów klas starszych z przedstawicielami Polskiego Związku Niewidomych Okręgu Mazowieckiego w ramach realizacji zadania publicznego na temat „Czy umiesz pomagać osobie niewidomej?”

SPRAWIAMY RADOŚĆ INNYM