Sprzątanie Świata.

Autor: E.Kowalska, M.Kierzkowska | 01.10.2011

Jak co roku uczniowie naszej szkoły przyłączyli się do akcji „Sprzątanie Świata”. Nauczyciel przyrody Pani Małgorzata Grudzińska przydzieliła tereny do sprzątania dla poszczególnych grup. Uczniowie wraz z wychowawcami zadbali o porządek na wyznaczonym terenie. Uczniowie klas młodszych sprzątali teren wokół szkoły, starsi na terenie Ligowa. Była to bardzo dobra lekcja ekologii, dzieci nie tylko zbierały śmieci, ale je segregowały. Kształtowało się przekonanie, że czyste i zdrowe otoczenie w dużej mierze zależy od nas samych.