Dzień Przedszkolaka

| 29.09.2011

Dzień Przedszkolaka był obchodzony w Polsce raz drugi. W naszej szkole dzieci z punktu przedszkolnego oraz oddziałów przedszkolnych przyłączyły się w tym roku do radosnego świętowania razem z innymi przedszkolakami w Polsce. Dzień ten dla najmłodszych w naszej szkole był wyjątkowy. Dzieci zaprosiły na uroczystość panią dyrektor Krystynę Cymerman oraz swoich rodziców, dla których przygotowały występy. Po nich odbyło się "Pasowanie na przedszkolaka". Dzieci złożyły uroczystą przysięgę, a pani dyrektor  przez dotknięcie ramienia dużym ołówkiem dokonała pasowania. Wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz upominki od rodziców. Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pod opieką rodziców przeszły z balonikami ulicami Ligowa, śpiewając piosenkę "Dzień przedszkolaka". Po powrocie do szkoły odbyła się wspólna biesiada przedszkolaków i zaproszonych gości. Mamy nadzieję, że ta uroczystość wpisze się na stałe do kalendarza imprez szkolnych.