Kto ma serce czułe rozumie bliźniego służy mu pomocą z głębi serca swego

Autor: Maria Jolanta Kierzkowska, Elżbieta Kowalska | 28.05.2010

Dnia 29 maja br. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami panią E. Sulińską, E. Kowalską, M.J. Kierzkowską wystąpili na scenie Zarządu Koła Terenowego Polskiego Związku Niewidomych w Sierpcu z okazji Dnia Dziecka. Dla osób niewidomych i niedowidzących dzieci zaprezentowały ciekawy program artystyczny i otrzymały  serdeczne podziękowania za szlachetną pomoc i działalność na rzecz związku.

Kto ma serce czułe rozumie bliźniego służy mu pomocą z głębi serca swego