AKTYWNA TABLICA

Rządowy program rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych „AKTYWNA TABLICA”. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w

Autor: A. Różańska | 22.08.2019

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Ligowie wzięła udział w III edycji Rządowego Programu „AKTYWNA TABLICA”. Ma on na celu doposażenie Szkół Podstawowych w rozwiązania interaktywnego i multimedialnego przekazu informacji w oparciu o urządzenia i systemy do tego celu przeznaczone. Nasza placówka w czerwcu bieżącego roku otrzyma dofinansowanie w kwocie 17500 zł, które będzie przeznaczone na zakup 2 dotykowych monitorów interaktywnych. Celem programu jest wsparcie i pomoc przy realizowaniu nowych podstaw programowych pobudzając tym samym kreatywne i logiczne myślenie młodych ludzi.