POWIATOWY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

Autor: Brak. | 30.05.2019

30 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. Celem było rozbudzenie u młodzieży zainteresowania problematyką europejską oraz rozwijanie wiedzy na temat miejsca Polski w procesie integracji europejskiej. Laureatem II miejsca został uczeń z naszej szkoły Franciszek Strupczewski z klasy VIIIa. Zuzanna Sikorska i Karol Dąbrowski z klasy VIIIb zajęli III miejsce. Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy. Uczniów do konkursu przygotowała p. Jolanta Chrzanowska.

POWIATOWY KONKURS WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

k-875.jpg