Orches

www.ligowo.szkola.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Styczniowych

w Ligowie

Aktualności szczegóły

Aktualności szczegóły

Uczniowie, którzy w roku szkolnym 2009/2010 osiągnęli najlepsze wyniki w nauce

Uczniowie, którzy w roku szkolnym 2009/2010 osiągnęli najlepsze wyniki w nauce

Autor: Maria Jolanta Kierzkowska, Elżbieta Kowalska | 30.07.2010

Uczniowie, którzy w roku szkolnym 2009/2010
osiągnęli najlepsze wyniki w nauce

KLASA I
Dziarkowska Natalia
Wiśniewska Sylwia
Świeżyński Norbert
Rumianowska Magdalena
Grudzień Karolina
Leszczyńska Maja

KLASA II
Bońkowski Łukasz
Sieklucka Sandra
Bombalicka Emilia
Lisiecka Agnieszka
Zawadzki Norbert
Pusz Patrycja
Ziółkowska Weronika

KLASA IIIA
Bylińska Katarzyna
Gapiński Patryk
Inoch Daria
Wilary Małgorzata

KLASA IIIB
Adamczyk Przemysław
Olszewska Justyna
Bombalicka Patrycja
Włoczewska Aleksandra

KLASA IVA
Kleczkowski Łukasz – 5,0
Kowalska Magdalena - 4,91
Kuskowski Sebastian – 4,91
Nadolska Dominika – 4,82
Wiśniewska Monika – 4,91
Witkowska Katarzyna – 4,91

KLASA IVB
Bombalicka Angelika – 5,0
Pawłowski Arkadiusz – 4,8
Pączkowska Natalia – 4,8
Szpryszyńska Danuta – 4,8

KLASA VA
Sadowska Aleksandra – 5,2
Dziarkowski Karol – 5,1
Kleczkowska Aleksandra – 4,9

KLASA VB
Grudzińska Justyna – 5,5
Bombalicka Izabela – 5,2
Grudzińska Oliwia – 5,1
Pawłowska Patrycja – 5,1
Żołnowski Kamil – 5,0

KLASA VIA
Zejfert Katarzyna – 5,5
Grudzińska Sylwia – 5,0
Wiśniewska Karolina – 4,9
Zaborowska Weronika – 4,8

KLASA VIB
Dziarkowska Patrycja – 4,8
Grubalski Łukasz – 5,2
Wiśniewska Justyna – 4,9
Rumianowska Jolanta – 4,9

Wyniki konkursów
w roku szkolnym 2009/20010.
Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego FOX
Wynik bardzo dobry:
Karol Dziarkowski
Justyna Grudzińska
Kamil Żołnowski
Katarzyna Zejfert
Konkurs z Języka Angielskiego „Test Oxford Plus”
Justyna Grudzińska – laureat
Gminny konkurs z języka angielskiego:
Justyna Grudzińska 1. miejsce
Katarzyna Zejfert 2. miejsce
Patrycja Pawłowska 3. miejsce
Opiekun : Monika Pomierska

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „ Ekoplaneta”
Wynik bardzo dobry: Justyna Grudzińska, Sebastian Kuskowski, Łukasz Grubalski.

Międzynarodowy Konkurs Przyrodniczy „ Oxford”
Laureat I stopnia z wyróżnieniem :
Justyna Grudzińska 100p.
Patrycja Pawłowska 100p.
Laureat I stopnia : Angielika Bombalicka 96p.
Laureat II stopnia : Natalia Pączkowska 92p., Karol Dziadkowski 92p.
„Żywność a zdrowie” Gminny Konkurs Ekologiczny
1.miejsce – Oliwia Grudzińska
2.miejsce - Kamil Żołnowski
3.miejsce – Łukasz Grubalski
Opiekun : Małgorzata Grudzińska

Międzynarodowy Konkurs Historyczny Oxford
Wynik bardzo dobry : Patrycja Pawłowska
Opiekun : Marlena Rochowicz
Polonika Plus Oxford
Laureaci : Justyna Grudzińska 92p., Aleksandra Sadowska 92p.
Opiekunowie: Krystyna Cymerman, Irena Szpakowska

Test Matematyka Plus XIII Edycja Oxford
laureat I stopnia z wyróżnieniem:
Katarzyna Bylińska 100 p.
laureat I stopnia:Patryk Gapiński 96p.
laureat I stopnia: Daria Inoch 96p.
laureat V stopnia: Jakub Berent 80p.
Opiekun: Elżbieta Kowalska
laureat II stopnia:
Przemysław Adamczyk 92p.
Opiekun : Ewa Jankowska

Międzynarodowy Konkurs „ Kangur matematyczny”
Katarzyna Bylińska: wyróżnienie
Opiekun: Elżbieta Kowalska

20 lat Samorządu Terytorialnego
2. miejsce Katarzyna Zejfert
4. miejsce Łukasz Grubalski
Opiekun: Irena Szpanowska

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
etap gminny
1. miejsce Łukasz Grubalski
2. miejsce Karol Dziarkowski
3. miejsce Łukasz Kleczkowski
etap powiatowy
1. miejsce Łukasz Grubalski
etap wojewódzki
7. miejsce Łukasz Grubalski
Opiekun: Grażyna Kowalska

Gminny Konkurs Plastyczny „Gra Ekologiczna”
1. miejsce Oliwia Grudzińska
2. miejsce Kamil Żołnowski
Opiekun: Ewa Sulińska

Gminny Konkurs Plastyczny „ Projekt monety okolicznościowej 20-lecie Samorządu Terytorialnego”
Kategoria I-III
1. miejsce Katarzyna Bylińska
2. miejsce Daria Inoch
wyróżnienia: Patryk Gapiński, Małgorzata Wilary
Opiekun: Elżbieta Kowalska
kategoria IV-VI
1. miejsce Oliwia Grudzińska
2. miejsce Izabela Bombalicka
3. Justyna Grudzińska
Opiekun: Ewa Sulińska
Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Fryderyk Chopin w oczach dziecka”
Kategoria I-III
3. miejsce Agnieszka Lisiecka
opiekun: Grażyna Kowalska
Kategoria IV-VI
1. miejsce Wojciech Trzciński
2. miejsce Małgorzata Cielicka
Opiekun: Ewa Sulińska

Dziedzictwo Kulturowe Gminy Mochowo- p konkurs plastyczny
I miejsce – Ewelina Przemyłska
II miejsce – Katarzyna Zejfert
III miejsce – Aleksandra Kleczkowska
Wyróżnienie – Iza Bombalicka, Justyna Grudzińska
Wyróżnienie – praca grupowa klasa II
Wiosna i jej czary – gminny konkurs plastyczny
1. miejsce Patrycja Pusz
wyróżnienia: Sandra Sieklucka, Weronika Ziółkowska, Patryk Szynalski, Emilia Bombalicka
Honorowe krwiodawstwo w oczach dziecka – powiatowy konkurs plastyczny.
1. miejsce Katarzyna Bylińska
2. miejsce Adrian Przemyłski
Opiekun: Elżbieta Kowalska

Pozwólmy ptakom „mieszkać” obok nas – rejonowy konkurs plastyczny
1. miejsce Ewa Dudkiewicz
wyróżnienie: Przemysław Adamczyk, Adrian Przemyłski, Izabela Bombalicka, Danuta Szpryszyńska.
Opiekunowie: Ewa Jankowska, Ewa Sulińska, Elżbieta Kowalska.

XII edycja Ogólnopolskiego Konkursu „ Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda”
Julia Dudkiewicz 1.miejsce w etapie gminnym
1.miejsce w etapie powiatowym
4.miejsce w etapie wojewódzkim
Opiekun: Elżbieta Kowalska

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Polsce i Unii Europejskiej
1. miejsce Łukasz Grubalski
2. miejsce Radosław Konczalski
6. miejsce Patrycja Dziarkowska
Opiekunowie: Maria Jolanta Kierzkowska, Irena Szpanowska, Małgorzata Grudzińska, Ewa Sulińska.

Gmina Mochowo-Moja Mała Ojczyzna – gminny konkurs informatyczny
2. miejsce Karol Dziarkowski, Magdalena Dąbrowska
3. miejsce Aleksandra Sadowska
Opiekun: Maria Jolanta Kierzkowska, Małgorzata Adamczyk

Dziś oszczędzam w SKO – jutro w PKO
Bank PKO BP SA w Warszawie – wyróżnienie. Nagroda 1000 zł.

Udział w zawodach sportowych.
Tenis stołowy: 1.miejsce Radosław Konczalski, 2. miejsce Kamil Żołnowski, 3. miejsce Karol Dziarkowski, 1. miejsce Patrycja Pawłowska, 2. miejsce Marlena Pociask, 3. miejsce Monika Wiśniewska – etap gminny
3.miejsce Kamil Żołnowski, 4. miejsce Radosław Konczalski – etap powiatowy.

Mini piłka nożna dziewcząt: 4. miejsce etap powiatowy.
Mini piłka siatkowa dziewcząt: 3. miejsce etap powiatowy.
Mini piłka nożna chłopców: 1. miejsce etap gminny.
Opiekun: Michał Pączkowski.