Odpust w Ligowie

Autor: Brak. | 23.09.2018

23 września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Odpuście w Parafii św. Mateusza w Ligowie. Sztandar naszej szkoły wraz z Panią Dyrektor Marią Kierzkowską wyruszył w uroczystym orszaku za Orkiestrą Parafialną pod batutą Pana Adama Krzemińskiego. W przemarszu uczestniczyli strażacy Ochotniczej Straży Pożarnej w Ligowie, Rodzice i Nauczyciele szkoły podstawowej. Orszak uświetnili uczniowie w strojach z okresu powstania styczniowego. Uczestnicy orszaku i licznie zgromadzeni parafianie wzięli udział we Mszy Świętej, którą celebrował Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Roman Marcinkowski.

Odpust w Ligowie