WITAJ SZKOŁO!

Autor: I. Wiśniewska, E. Jankowska, A. Różańska, J Chrzanowska | 13.09.2018

radycyjnie od Mszy świętej uczniowie Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie rozpoczęli rok szkolny 2018/2019. Następnie przy Pomniku Pomordowanych w latach 1939-1945 oddali cześć ofiarom II wojny światowej. Wiązanki złożyli: Wójt Gminy Mochowo Zbigniew Tomaszewski oraz zarząd Fundacji Mocni Mocą Nadziei reprezentowany przez panią Janinę Gołębiewską i wolontariusze. Potem wszyscy udali się do szkoły, gdzie dyrektor pani Maria Jolanta Kierzkowska serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych i przekazała informacje dotyczące organizacji nowego roku szkolnego. Uroczystość zakończyła się spotkaniem dzieci z wychowawcami.

Witaj szkoło!