MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY W BORKOWIE KOŚCIELNYM 2018

Autor: M. Pomierska, J. Słabowska | 18.06.2018

18 czerwca 2018 roku uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w konkursach z języka angielskiego i niemieckiego. Michał Lemański zajął II miejsce w konkursie na literowanie „ British spelling: Maciej Kamiński zajął III miejsce w tej samej kategorii. Natomiast Marta Żołnowska otrzymała wyróżnienie ( 4 miejsce ) za wykonanie prezentacji pt.” Niemcy-kraj, który warto zwiedzić”.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKOWY W BORKOWIE KOŚCIELNYM 2018

zdjecie-1.jpg