IX Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich

Autor: Brak. | 28.05.2018

28 maja 2018r. uczniowie naszej szkoły, w tym przedstawiciele naszej klasy wzięli udział w zawodach sportowych zorganizowanych przez Gminę Mochowo z okazji IX Europejski Tydzień Sportu Dla Wszystkich. Nasi koledzy i koleżanki mogą się pochwalić wielkimi osiągnięciami.
Kategoria dziewczynki klas III:
Oliwia Lemańska- miejsce 2
Wiktoria Witkowska- miejsce 3
Kategoria chłopcy klas III:
Szymon Kacperski- miejsce 1
Mateusz Różański- miejsce 3