Akcja Unicef „Pomóż Syrii przetrwać zimę”

Autor: Samorząd Szkolny | 09.04.2018

Wojna w Syrii trwa już 7 lat. Skutki brutalnego konfliktu najbardziej dotknęły najmłodszych. Wiele dzieci jest rannych, chorych, bądź niedożywionych. Potrzebują NASZEJ POMOCY. Samorząd Szkolny podjął działania, których celem było przybliżenie społeczności szkolnej trudnej sytuacji w jakiej znalazły się dzieci z Syrii. Przeprowadzono lekcje wychowawcze z wykorzystaniem otrzymanych od UNICEF materiałów edukacyjnych ( filmów, prezentacji, scenariuszy).Zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy –zebraliśmy 110zł, które wpłacono na konto fundacji.

UCZNIOWIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LIGOWIE WOJNIE MÓWIĄ

NIE!!!

Akcja Unicef „Pomóż Syrii przetrwać zimę”

IMAG2448.jpg