Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Autor: M. Adamczyk | 04.04.2018

23 marca 2018 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sierpcu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczestnicy startowali w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa, gimnazjum oraz szkoła ponadgimnazjalna. Zadaniem każdego uczestnika było rozwiązanie testu składającego się z 40 pytań. Uczniowie, którzy najlepiej napisali test zostali zakwalifikowani do etapu ustnego. Polegał on na udzieleniu odpowiedzi na 5 pytań. Komisję sędziowską eliminacji powiatowych stanowili: kpt. Wojciech Witkowski – przewodniczący, druh Roman Grabowski – sekretarz, mł. kpt. Marta Kępczyńska – członek. Gminę Mochowo w kategorii uczniowie szkoły podstawowej reprezentował uczeń naszej szkoły Szymon Adamczyk. Szymon zajął I miejsce i będzie reprezentować powiat sierpecki podczas eliminacji wojewódzkich.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

DSC_0550-1.jpg