Proszę, nie pal!

Autor: brak | 29.11.2017

29 listopada 2017 roku odbył się w szkole apel zachęcający do niepalenia. Uczniowie klas młodszych w wesołych rymowankach wskazywali na zgubne skutki tego nałogu. Natomiast czwartoklasiści opowiedzieli zebranym na sali uczniom, jaki był udział Krzysztofa Kolumba w sprowadzeniu do Europy tytoniu. Na zakończenie apelu wszyscy mieli okazję obejrzeć przygotowaną przez pana Adama Krzemińskiego prezentację multimedialną, która systematyzowała wiedzę na temat szkodliwości palenia papierosów.

Proszę, nie pal!

DSCN3134.jpg