Labirynt Przemocy

Autor: M.ADAMCZYK | 05.10.2017

5 października 2017 roku uczniowie klas czwartych i piątej z wielkim zainteresowaniem obejrzeli w CKiSZ w Sierpcu przedstawienie teatralne pt. Labirynt przemocy. Spektakl przygotowali aktorzy Teatru Profilaktycznego ALERT z Wrocławia. Sztuka ta ukazała młodym widzom skutki przemocy, zarówno tej fizycznej jak i psychicznej. Aktorzy w mistrzowski sposób pokazali, jak funkcjonuje we współczesnym świecie przemoc w Internecie oraz jakie mogą być jej konsekwencje w stosunku do osób nią doświadczanych. Przedstawienie to w ciekawy sposób prezentowało aktualne zagrożenia, a co najważniejsze zachęcało młodych widzów do podejmowania właściwych, pozbawionych przemocy działań. Ponadto ukazywało jak zachować się asertywnie i gdzie szukać fachowej pomocy w razie kłopotów.

Labirynt Przemocy

spektakl_teatralny_labirynt_przemocy-971-2.jpg