Uroczyste podsumowanie VII edycji projektu „ Zdrowo jem, więcej wiem”.

Autor: E. Kowalska | 03.10.2017

W Muzeum POLIN w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczania nagród w VII edycji projektu dla zerówek i klas I-III szkół podstawowych. W projekcie uczestniczyło ponad 70 000 dzieci i nauczycieli. Komisja oceniła ponad 5 tysięcy raportów. Nasz zespół „ Pierzaste brokułki” zajął I miejsce w etapie zima w kategorii „ Zerówki i klasy I” w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM w roku szkolnym 2016/2017. Koordynator projektu Pani Maria Jakubowska powitała gości i uczestników projektu, w dalszej kolejności głos zabrali prezesi Fundacji Banku Ochrony Środowiska Pani Barbara Lewicka- Kłoszewska, Pan Mariusz Gierej, odczytano list od Małżonki Prezydenta RP, Agaty Konrnhauser – Dudy, która objęła projekt honorowym patronatem i z powodu innych obowiązków nie mogła przybyć na galę. Następnie odbyło się rozdanie nagród laureatom projektu , każdy uczestnik otrzymał nagrodę indywidualną, zakończenie uroczystości i podziękowania. W wyjeździe do Warszawy uczestniczyli członkowie zespołu „ Pierzaste brokułki” wraz z opiekunami: E. Kowalska, M. Juszczyk i E. Jankowska.

Uroczyste podsumowanie VII edycji projektu „ Zdrowo jem, więcej wiem”.