Wyjazd do CKiSz w Sierpcu.

Autor: A. Kamińska, E. Kowalska | 03.10.2017

Polski Teatr Muzyczny zaprosił uczniów klas O i I – III na spektakl pt. „ Duch skrzyni i różnorodność kultur Europy”. Dzieci poznały historie chłopca, który za pomocą niewinnego zbiegu okoliczności został zmuszony do poszukiwania najważniejszych i symbolicznych wartości w krajach sąsiadujących z Polską. W trakcie interaktywnego spektaklu, w którym widz staje się uczestnikiem, poszukujemy słów – kluczy, zaklęć które powstrzymają złośliwego ducha skrzyni. Widowisko pełne wrażeń, ciekawa muzyka i kostiumy podobało się dzieciom.

Wyjazd do CKiSz w Sierpcu.