Orches

www.ligowo.szkola.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Styczniowych

w Ligowie

Aktualności szczegóły

Aktualności szczegóły

Zakończenie roku szkolnego 2008/2009

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki nauczania w roku szkolnym 2008/2009

Autor: M.Kierzkowska | 18.06.2009

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki nauczania
w roku szkolnym 2008/2009
Klasa I
Sandra Sieklucka
Emilia Bombalicka
Patrycja Pusz
Łukasz Bońkowski
Agnieszka Lisiecka
Karolina Witkowska
Norbert Zawadzki

Klasa II a
Katarzyna Bylińska
Daria Inoch

Klasa II b
Przemysław Adamczyk
Patrycja Bombalicka
Justyna Olszewska
Milena Skrzyńska
Aleksandra Włoczewska

Klasa IIIa

Łukasz Kleczkowski
Sebastian Kuskowski
Dominika Nadolska
Katarzyna Witkowska
Magdalena Kowalska
Klasa IIIb
Angelika Bombalicka
Magdalena Konczalska
Arkadiusz Pawłowski
Arkadiusz Pączkowski

Klasa IVa
Karol Dziarkowski – 5,1
Aleksandra Sadowska – 5,0
Ewelina Przemyłska – 4,7
Rafał Lewandowski – 4,6
Magdalena Dudkiewicz – 4,5
Agnieszka Nawrocka – 4,5

Klasa IVb
Justyna Grudzińska – 5,4
Oliwia Grudzińska – 5,0
Patrycja Pawłowska – 4,9
Radosław Konczalski – 4,8
Kamil Żołnowski – 4,8
Izabela Bombalicka – 4,7
Klasa Va
Katarzyna Zejfert – 5,1
Karolina Wiśniewska – 4,8
Weronika Zaborowska – 4,5
Sylwia Grudzińska – 4,5

Klasa Vb
Łukasz Grubalski – 5,1
Jolanta Rumianowska – 4,8
Justyna Wiśniewska – 4,8
Patrycja Dziadkowska – 4,7
Paulina Żochowska – 4,5

Klasa VIa
Łukasz Gapiński – 4,0
Monika Pączkowska – 4,0

Klasa VIb
Sylwia Skrzyńska – 5,0
Joanna Czarnomska – 4,9
Adrian Gołębiewski – 4,8
Natalia Szczerbakowska – 4,8
WYNIKI - RANKING
W ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z przyrody „Olimpus”
Grudzińska Justyna – 4 miejsce
Pawłowska Patrycja – 7 miejsce
Zejfert Katarzyna – 7 miejsce

W gminnym etapie ogólnopolskiego turnieju wiedzy pożarniczej
Grubalski Łukasz – 1 miejsce
Dziarkowski Karol – 2 miejsce
Czarnomska Joanna – 5 miejsce
Uczeń Grubalski Łukasz – 2 miejsce w eliminacjach powiatowych.

VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tradycje wielkanocne”
Przemyłski Adrian – 2 miejsce
Prace Katarzyny Bylińskiej i Dominiki Lisieckiej zostały zakwalifikowane na wystawę pokonkursową.

Gminny konkurs plastyczny „Moja droga do szkoły”
Angelika Bombalicka – 1 miejsce
Emilia Bombalicka – 1 miejsce
Adrian Przemyski – 2 miejsce

III Festyn „Żyj bezpiecznie” – powiatowy
Przemyłski Adrian – 2 miejsce
Bombalicka Angelika – 3 miejsce

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem „Klęska – powódź czy huragan - straż pożarna Ci pomaga”
Przemyłski Adrian – 1 miejsce etap gminny, 1 miejsce etap powiatowy, laureat etapu wojewódzkiego
Gapiński Patryk - 2 miejsce etap gminny
Grudzińska Justyna - 2 miejsce etap gminny

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko – Planeta
Grudzińska Justyna – 2 miejsce w województwie
Grudzińska Oliwia – wynik bardzo dobry
Grubalski Łukasz - wynik bardzo dobry

VI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz ortografii”
Zejfert Katarzyna – 6 miejsce szkół podstawowych powiatu sierpeckiego
FOX
Dziarkowski Karol – laureat
Grudzińska Justyna - wynik bardzo dobry
Żołnowski Kamil - wynik dobry
Międzynarodowy Konkurs Przedmiotowy z Przyrody „OXFORD”
Zejfert Katarzyna – 100 punktów laureat
11 G. Z. „Wesołe niezapominajki” wzięła udział w Wielkim Konkursie dla gromad zuchowych pt „Obrzędowość Gromady” i otrzymała nagrody w formie Wielkiej Księgi Gromad Zuchowych. Natomiast udział w Wielkiej Grze Zuchowej „Zuchowe Wici”- „Zuchowe Słoneczko” zakończył się wylosowaniem nagrody miesiąca w postaci dyplomów dla zuchów.

WYNIKI ZAWODÓW SPORTOWYCH
VI „ Bieg Trzeźwości” w Żurawinie – zawody powiatowe
Szkoła Podstawowa w Ligowie - 2 miejsce
1 miejsce – Łukasz Bońkowski 200 m
2 miejsce – Dominika Lisiecka 200 m
3 miejsce – Patrycja Bombalicka 200 m
3 miejsce – Dominika Nadolska 200 m
1 miejsce – Arkadiusz Zambrzycki
3 miejsce – Wojciech Trzciński
4 miejsce – Katarzyna Bylińska

Turniej warcabowy TKKF „Kubuś” w Sierpcu
1 miejsce – Joanna Czarnomska

Turniej szachowy TKKF „Kubuś” w Sierpcu
1
miejsce – Joanna Czarnomska

XIII Hufcowa Turniejada Mikołajkowa – Hufiec ZHP Sierpc
5 DH – 3 miejsce

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego TKKF „Kubuś” Sierpc
2 miejsce - Radosław Konczalski

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców
2 miejsce – drużyna z Ligowa