Teatrzyk profilaktyczny

„ Czarodziejska Kraina” Uczniowie klasy pierwszej obejrzeli w CKiSz w Sierpcu przedstawienie pt. „Czarodziejska kraina”. Poznali nie tylko zaczarowany świat książki, ale mogli się w ten świat przenieść za sprawą czarodziejskiej różdżki.

Autor: Elżbieta Kowalska | 11.07.2017

„ Czarodziejska Kraina”

„ Lokomotywa Pana Tuwima”
W CKiSz uczniowie klas młodszych obejrzeli przedstawienie pt. Lokomotywa Pana Tuwima”. Aktorzy Narodowego Teatru Edukacji zabrali nas w wspaniałą podróż po niezapomnianych wierszach wielkiego poety. Przewodnikiem był konduktor, który wraz z kilkoma spóźnionymi pasażerami odkrył przed nami skarbnicę żartu, dobrego humoru i nauki. Obok aktorów na scenie występowały także dzieci z widowni.

Teatrzyk profilaktyczny

20170207_104912.jpg