PIKNIK KLAS TRZECICH

Autor: Grażyna Kowalska i Aneta Kamińska | 21.06.2017

Dnia 21 czerwca 2017r. uczniowie klasy III a i III b uczestniczyli w pikniku zorganizowanym przez rodziców i wychowawców u Państwa Michalskich w Ligowie. Dzieci mogły: piec kiełbaski przy ognisku, grać w piłkę, uczestniczyć w różnego rodzaju konkursach sportowych i zabawach. Rodzice zapewnili też słodki poczęstunek, napoje i lody. Zaproszonymi gośćmi byli: Pani Dyrektor, Pani Monika Pomierska oraz Pani Monika Daniszewska z córką, byłą uczennicą klasy III a. Wychowawcy pragną podziękować wszystkim rodzicom i dziadkom, którzy pomogli w organizacji pikniku, a także uczestniczyli w jego przebiegu.

PIKNIK KLAS TRZECICH

zdjeecia-2017-21-06-736.jpg