Podsumowanie apelu i konkursu SKO 2016

Autor: Grażyna Kowalska | 09.12.2016

„Oszczędność i praca nam w życiu pomaga, a ludzi wzbogaca” Dnia 09.12.2016r. w Szkole Podstawowej w Ligowie odbył się apel pod hasłem „Oszczędność i praca nam w życiu pomaga, a ludzi wzbogaca” przygotowany przez opiekuna SKO i Panią Krystynę Cymerman. Uczniowie z klasy III b, VI a i VI b zachęcali wszystkich zgromadzonych do systematycznego oszczędzania pieniędzy poprzez przedstawienie historii rozrzutnej dziewczynki, łatwowiernego Pinokia i rozsądnego Mikołajka. Propagowali w ten sposób oszczędzanie w Szkolnej Kasie Oszczędności.

Na zakończenie opiekun SKO p. Grażyna Kowalska podsumowała wyniki szkolnego konkursu plastycznego pt. „Oszczędzamy!”, w którym wzięło udział 35 uczniów z klas I – VI. Za pierwsze, drugie i trzecie miejsca sześcioro uczniów otrzymało nagrody książkowe, sześcioro wyróżnionych otrzymało nagrody rzeczowe, a pozostali nagrody pocieszenia. Sponsorami nagród byli opiekun SKO i bank PKO BP S.A. w Sierpcu.

Grażyna Kowalska

Wyniki konkursu plastycznego pt. „Oszczędzamy!”:
I miejsce: Mateusz Różański kl. II Szymon Adamczyk kl. IIIb
II miejsce: Maja Wiśniewska kl. VIb Emilia Grudzińska kl. II
III miejsce: Kamil Kopyciński kl. IIIb Oliwia Lemańska kl. II

Wyróżnieni: Paulina Skulska kl. IIIb Wiktoria Krajewska kl. IIIb Szymon Kacperski kl. II Jakub Waliszewski kl. IIIb Oliwia Grodnicka kl. VIb Julia Witkowska kl. II

Podsumowanie apelu i konkursu SKO 2016