Kocham Cię Polsko

Autor: Brak | 21.12.2016

Bibliotekarze: szkolny oraz biblioteki publicznej przygotowali dla uczniów klas V i VI turniej propagujący wiedzę o Polsce pod hasłem Kocham Cię, Polsko . Pięcioosobowe drużyny wspierane przez publiczność rywalizowały ze sobą w następujących rundach: Głuchy telefon, Kalambury, Licytacje, Zakazane słowa, Muzyczne licytacje, Bombowe urodziny, Kto jest kim, Literatura, Jaka to piosenka, Koło fortuny, Wiedza o Polsce dotycząca jej literatury, geografii, historii i obyczajów. Dzieci mogły sprawdzić i pogłębić swoją wiedzę na temat Ojczyzny. Poza tym świetnie się bawiły.

Kocham Cię Polsko