Moskiewska Rewia na Lodzie

Autor: Elżbieta Kowalska | 01.04.2016

1 kwietna uczniowie klas I – III z wychowawcami i rodzicami wybrali się do Torunia na przedstawienie znanej z występów na całym świecie MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE, która zaprezentowała fantastyczne, baśniowe widowisko, jedne z najsłynniejszych i najpopularniejszych baśni dla dzieci autorstwa H. Ch. Andersena pt. „Królowa Śniegu”. Wszyscy członkowie kilkudziesięcioosobowego zespołu rekrutują się spośród wychowanków Moskiewskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Wspaniałe kostiumy, dekoracje, światła, efekty pirotechniczne, a przede wszystkim choreografia pełna popisów indywidualnych zawierających trudne elementy jazdy figurowej na lodzie zachwyciły dzieci. Całość dopełniała świetna muzyka. Wrażenia niezapomniane!

Moskiewska Rewia na Lodzie