„Kot w butach” – baśniowa klasyka ze zbiorów Charlesa Perraulta

Autor: Wychowawcy klas II a, II b, III | 27.11.2015

W CKiSz w Sierpcu  uczniowie klas drugich i trzeciej obejrzeli bajkę o mądrym, sprytnym i przedsiębiorczym kocie, który sprawił, że biedny i niezbyt zaradny Janek odnosi sukces. W spektaklu trwającym 60 minut, każdy mógł, choć na chwilę, wcielić się w postać bohatera i przekonać się, że inteligencja i bystrość  oraz wiara we własne siły znaczą więcej nią złoto i czary.

„Kot w butach” – baśniowa klasyka ze zbiorów Charlesa Perraulta