Teatrzyk w naszej szkole.

Autor: Elżbieta Kowalska. Zdjęcia: Ewa Jankowska. | 18.02.2015

Nasi uczniowie  mieli okazję spędzić godzinę w teatrze, który przyjechał do naszej szkoły. Przedstawienie nosiło tytuł  „Diabełek Fernando przepędza Lenia”. Główna bohaterka – Hiacynta miała bardzo trudne zadanie, mianowicie wypędzić lenia z diabełka, który tylko spał, nie chciał chodzić do szkoły, uczyć się. Hiacyncie pomogły leśne zwierzęta, które znalazły magiczny napój. Uczniowie nie tylko byli widzami, ale także brali udział w przedstawieniu. Na twarzach dzieci gościły uśmiechy, co oznaczało, że spektakl bardzo im się podobał.

Teatrzyk w naszej szkole.

DSCN1859.jpg

DSCN1863.jpg