Wyjazd do teatru 2015

Autor: Aneta Kamińska | 11.02.2015

11 lutego uczniowie klas pierwszych i druga I a, I b i II pojechali do Teatru Dramatycznego im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku na przedstawienie „ Jaś i Małgosia” w reżyserii Stefana Szaciłowskiego. Jaś i Małgosia, sympatyczne jeżyki i wiewiórki, zając, Baba Jaga i jej Kocur to bohaterowie spektaklu, w którym zwierzęta mówią ludzkim głosem i pomagają głównym bohaterom pokonać trudności. Dzieci poznały historię, w której zwycięża dobro i niewinność, a zło zostaje ukarane.

Wyjazd do teatru 2015