Wyjazd do teatru

Autor: Małgorzata Adamczyk, Irena Wiśniewska | 19.12.2014

19 grudnia 2014 r. szóstoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie uczestniczyli w wycieczce do teatru w Płocku. Obejrzeli tam niezwykle poruszającą historię samotnego skąpca Scrooge'a, który każde Święta Bożego Narodzenia spędza w łóżku, wychodząc z założenia, że na święta nie warto marnować czasu ani pieniędzy.
Po spektaklu uczniowie mieli okazję obejrzeć kulisy teatru: zwiedzić pracownię krawiecką, fryzjerską i inne.