Wyjazd do kina

Autor: Kamińska Aneta, Kowalska Elżbieta, Kowalska Grażyna | 27.10.2014

Uczniowie klas I, II i dzieci z oddziału przedszkolnego obejrzeli na dużym ekranie uskrzydlaną opowieść o najbardziej rezolutnej pszczółce świata w zupełnie nowej odsłonie. Sympatyczna Maja i jej przyjaciele przeżywają nowe przygody. Jest to potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji. Film spodobał się widzom, ponieważ pszczółka ma wszystkie potrzebne cech, by stać się ulubienicą dzieci. Jest niepokorna, niezależna, mądra i przyjacielska.

Wyjazd do kina 2015