DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Autor: Ewa Jankowska, Monika Janiszewska | 30.09.2014

30 września 2014 roku przedszkolaki z naszej szkoły obchodziły swoje święto – Dzień Przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęła się od wspólnych występów, podczas których dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne przybyłym gościom. Po ślubowaniu Pani Dyrektor dokonała pasowania dzieci na przedszkolaka i starszaka. Zaproszeni goście wzięli udział w konkursie na najszybciej nadmuchany balon. Gotowe baloniki wręczono dzieciom i udano się na wspólny przemarsz ulicami Ligowa. Maluchy podczas przedszkolnej parady śpiewały swój hymn. Po powrocie wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Następnie wręczono chłopcom upominki z okazji ich święta. Uroczystość zakończyła się wspólnym biciem rekordu Guinnessa w największej ilości dzieci jednocześnie myjących ząbki.