Orches

www.ligowo.szkola.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Styczniowych

w Ligowie

Aktualności szczegóły

Aktualności szczegóły

Nasze sukcesy

NAJLEPSI UCZNIOWIE ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LIGOWIE:

KLASA I

- Paulina Świeżyńska

KLASA II

- Michał Lemański (Gozdy)

- Maciej Kamiński

- Martyna Wars

Autor: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ligowie | 25.06.2014

NAJLEPSI UCZNIOWIE ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W LIGOWIE:

KLASA I

- Paulina Świeżyńska

KLASA II

- Michał Lemański (Gozdy)

- Maciej Kamiński

- Martyna Warsicka

- Karol Mikołajczuk

KLASA IIIA

- Natalia Bombalicka

- Marta Żołnowska

- Franciszek Strupczewski

KLASA IIIB

- Paulina Olszewska

- Andżelika Borowska

- Bartosz Zejfert

KLASA IV

- Joanna Adamczyk

- Mateusz Skrzyński

KLASA V

- Natalia Dziarkowska

- Sylwia Wiśniewska

- Maja Pączkowska

KLASA VI

- Emilia Bombalicka

- Agnieszka Lisiecka

- Szymon Bednarski

STYPENDIUM ZA NAJLEPSZE WYNIKI W NAUCE OTRZYMALI:

1. Emilia Bombalicka 5,3

2. Agnieszka Lisiecka 5,2

3. Szymon Bednarski 5,1

4. Joanna Adamczyk 5,1

 

Osiągnięcia w konkursach i zawodach sportowych:

1.Festiwal Piosenki o Zdrowiu organizowany przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną.

- I miejsce w powiecie

- udział w etapie wojewódzkim

2. Powiatowy konkurs na przedstawienie teatralne w języku angielskim organizowany przez Szkołę Podstawową w Ligowie pod patronatem TV Sierpc.

- I miejsce w powiecie

3. XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Tradycje Wielkanocne” organizowany przez POKiS w Płocku

- praca Pauliny Świeżyńskiej zakwalifikowała się na wystawę pokonkursową.

4. Powiatowy konkurs plastyczno-literacko-multimedialny „ Jego życie …”  organizowany przez OPP Sierpc.

- II miejsce Agnieszka Lisiecka

- III miejsce Klaudia Pączkowska

- I miejsce Andżelika Borowska

- III miejsce Paulina Olszewska

5. Gminny Konkurs recytatorski „ Wiersze dla dzieci i o dzieciach”

- II miejsce Paulina Olszewska

- III miejsce Karol Mikołajczuk

6. Gminny konkurs plastyczny pt. „ Święty Jan Paweł II – Papież Polak w oczach dzieci i młodzieży”

- I miejsce Zuzanna Sikorska

- wyróżnienie Maciej Kamiński

 

7. Gminny konkurs recytatorski pt." Wiersze dla dzieci i o dzieciach w Bożewie"

- III miejsce Karol Mikołajczuk

8. Gminny konkurs języka angielskiego dla szkół podstawowych " English is fun".

- II miejsce Marcin Szylak

- III miejsce Szymon Bednarski

9. Gminny konkurs plastyczny " Ptaki - zwiastuny wiosny" organizowany przez Szkołę Podstawową w Ligowie.

- I miejsce oddziały 0A, B i Punkt Przedszkolny

10. Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Sierpeckiego - zasięg powiatowy.

- II miejsce Szynalski Patryk

11. Bieg im. Jana Pawła II w Sierpcu - zasięg powiatowy

- I miejsce Jakub Słomkowski

-I miejsce Arkadiusz Umiński

12. Memoriał im. R. Branczewskiego w Sierpcu - zasięg powiatowy.

I miejsce Jakub Słomkowski

II miejsce Łukasz Kuśmierkowski

II miejsce Łukasz Bońkowski

13. Bieg Trzeźwości w Żurawinie - zasięg gminny

II miejsce zespołowo

I miejsce Arkadiusz Umiński

II miejsce Dawid Trzcińśki

I miejsce Karolina Kamińska

II miejsce Wiktoria Gadomska

III miejsce Beradeta Trzcińska

I miejsce Jakub Słomkowski

III miejsce Dominik Karwowski

III miejsce Karolina Grudzień