ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA NAJCIEKAWSZY ŚWIĄTECZNY WYSTRÓJ SALI LEKCYJNEJ POD HASŁEM „ŚWIĘTA TUŻ, TUŻ …”.

Autor: Marlena Rochowicz | 19.12.2013

Na początku grudnia 2013 roku w Szkole Podstawowej w Ligowie został ogłoszony konkurs na najciekawszy świąteczny wystrój sali lekcyjnej pod hasłem „Święta tuż, tuż…”. Dzieci począwszy od punktu przedszkolnego, aż po klasy starsze wraz z wychowawczyniami miały zadbać o świąteczny wystrój swoich klas. Ważnym elementem regulaminu konkursu było, to aby sale były udekorowane ozdobami samodzielnie wykonanymi przez dzieci.
W konkursie wzięły udział wszystkie klasy. Niektórzy bardzo się postarali, dużo włożyli czasu, wysiłku i pracy dzięki temu powstały wspaniale udekorowane klasy, które wprowadzały uczniów w magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia.
W powyższym konkursie, aż cztery klasy zajęły równorzędne pierwsze miejsce. Były, to:
- Punkt Przedszkolny, którego wychowawczynią jest Pani mgr Agnieszka Różańska,
- Oddział Przedszkolny 0A, którego wychowawczynią jest Pani mgr Ewa Jankowska,
- Oddział Przedszkolny 0B, którego wychowawczynią jest Pani mgr Monika Daniszewska,
- Klasa III B, której wychowawczynią jest Pani mgr Grażyna Kowalska.
Następnie drugie miejsce zajęła klasa VI, której wychowawczynią jest Pani mgr Irena Szpanowska, trzecie miejsce zajęła klasa II a czwarte miejsce przypadło klasie V.
Wręczenie dyplomów i nagród w tym świątecznym konkursie odbyło się 19 grudnia 2013r. Wszystkie klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody niespodzianki, które zostały ufundowane i wykonane przez organizatorkę konkursu. Organizatorka konkursu - Marlena Rochowicz

DSCF0542.jpg

DSCF0534.jpg