WARTO OSZCZĘDZAĆ

W listopadzie został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny dla klas I – III pod hasłem „ WARTO OSZCZĘDZAĆ”. W konkursie wzięło udział ogółem 22 uczniów:
9 z kl. II,
7 z kl. IIIB,
6 z kl. IIIA.
Najładniejsze i najciekaws

Autor: Opiekun SKO Grażyna Kowalska | 19.12.2013

9 z kl. II,
7 z kl. IIIB,
6 z kl. IIIA.
Najładniejsze i najciekawsze prace zostały nagrodzone i wyróżnione.
Nagrodzeni uczniowie otrzymali książki. Byli to: Marta Żołnowska i Jakub Szylak z kl. IIIA, Julita Czyżewska z kl. II oraz Andżelika Borowska i Bartosz Zejfert z kl. IIIB.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali kredki. Byli to: Natalia Bombalicka i Franciszek Strupczewski z kl. IIIA, Przemysław Ręczkowski i Jakub Niemiecki z kl. II, Oliwia Grodnicka i Paulina Olszewska z kl. IIIB.
Dwie osoby z kl. II : Karol Mikołajczuk i Martyna Warsicka wykonały prace trójwymiarowe, które także zostały wyróżnione. Uczniowie otrzymali portfeliki i temperówki.
Pozostałe osoby, które brały udział w konkursie otrzymały linijki z karteczkami. Nagrody dla zwycięzców i wyróżnionych zostały zakupione przez organizatora konkursu, opiekuna SKO, p. Grażynę Kowalską. Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się na apelu w szkole 19 grudnia 2013r.

WARTO OSZCZĘDZAĆ

SAM_5648.jpg