Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego „Święta, święta…”

W grudniu 2013 r. w Szkole Podstawowej w Ligowie został ogłoszony konkurs plastyczno – techniczny na wykonanie dekoracji świątecznych.

Autor: Małgorzata Adamczyk, Aneta Kamińska, Grażyna Kowalska | 20.12.2013

Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie z klas I-III miały za zadanie wykonać dowolną techniką kartę świąteczną. Uczniowie z klas IV-VI przygotowywali  po 2 ozdoby choinkowe.
Z oddziału przedszkolnego i z klas I-III napłynęło 91 prac. Kartki świąteczne były wykonane  różnymi technikami. Zachwycały swoją pomysłowością i  różnorodnością.
Z klas IV – VI w konkursie wzięło udział 24 uczniów. Wykonane prace cechowała ogromna inwencja twórcza oraz pomysłowość  w doborze materiałów do ich wykonania.
Dzieci z klasy IIIb dodatkowo przygotowały pomysłowe prace plastyczno-techniczne na świąteczny stół.
W kategorii „Kartka świąteczna” jury wyróżniło najpiękniejsze prace uczniów: Jagody Dudkiewicz z kl. II, Michała Sztupeckiego z punktu przedszkolnego, Mateusza Sztupeckiego z klasy Oa,  Marty Żołnowskiej i Natalii Bombalickiej z klasy IIIa oraz Julii Daniszewskiej z kl. Oa.
W kategorii „Ozdoby choinkowe” jury wyróżniło ozdoby wykonane przez: Huberta i Tomasza Szpanowskich z kl. IV, Dominika Karwowskiego z kl. VI, Damiana Kisielewskiego, Karoliny Grudzień, Mai Leszczyńskiej, Kingi Grodnickiej z kl. V.
Wszystkie prace zdobią korytarz główny i nadają świątecznego, niepowtarzalnego klimatu naszej szkole.
Wręczenie nagród odbędzie się 19 grudnia 2013 r, które ufundowały organizatorki konkursu. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają słodki upominek.

Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego „Święta, święta…”

SAM_5488.jpg

SAM_5475.jpg