MIKOŁAJKI W POLSKIM ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH W SIERPCU

Autor: Monika Pomierska i Grażyna Kowalska. | 07.12.2013

7 grudnia 2013roku kilkunastu uczniów z klas IIIb, V I VI uczestniczyło w Spotkaniu Mikołajkowym w Polskim Związku Niewidomych w Sierpcu. Impreza odbyła się w Spółdzielni Mieszkaniowej w Sierpcu. Część artystyczną rozpoczęła Natalia Dziarkowska piosenką

„ Rudolf the red-nosed reindeer”. Następnie dzieci recytowały wiersze o tematyce świątecznej. Nie zabrakło również zagadek kierowanych do dzieci ze związku i zgromadzonych gości. Punktem kulminacyjnym naszych występów były płynące z głębi serca życzenia bożonarodzeniowe od dyrekcji, uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Ligowie, jak i również słodycze wręczone przez Panią Grażynę Kowalską na ręce pani Zofii Smorzewskiej. Oprawę muzyczną w postaci pięknych kolęd śpiewanych przez dziewczęta ze szkolnego chóru przygotowała Pani Ewa Sulińska. Część artystyczną przygotowały Panie Monika Pomierska i Grażyna Kowalska.

MIKOŁAJKI W POLSKIM ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH W SIERPCU

SAM_5513.jpg