BAL OSTATNIEGO JESIENNEGO LISTKA

Autor: phm. Ewa Jankowska, dh. Agnieszka Różańska, Monika Daniszewska | 21.11.2013

21.11.2013r. 11GZ „Wesołe Niezapominajki” w ramach realizacji zadań do sprawności „ TANCERKA / TANCERZ” zorganizowała „Bal Ostatniego Jesiennego Listka” dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i punktu przedszkolnego. Bal rozpoczął się od tradycyjnego zuchowego powitania. Następnie zuchy nauczyły dzieci kilku pląsów. Chłopcom spodobały się „Transportery”, a dziewczętom „Mała Miczitanka”. Wspólne tańce były oczekiwaną częścią balu. Wszyscy udekorowani jesiennymi opaskami bawili się wspaniale. Następnie zuchy zaprezentowały dzieciom przygotowane układy taneczne. Zostały nagrodzone gromkimi brawami. Uczestnicy balu zakończyli zabawę tradycyjnym zuchowym pożegnaniem i „Iskierką”. „Bal Ostatniego Jesiennego Listka” był wspaniałą okazją do integracji zuchów i dzieci w wieku przedszkolnym oraz promowania gromady zuchowej na terenie szkoły. Zuchy zaliczyły wyznaczone zadania, dzięki temu zdobyły sprawność „TANCERKA / TANCERZ”.

BAL OSTATNIEGO JESIENNEGO LISTKA

SAM_6251.jpg