Dzień Przedszkolaka 2013

Autor: phm. Ewa Jankowska, Monika Daniszewska | 30.09.2013

30 września 2013r. dzieci z obu oddziałów przedszkolnych uroczyście obchodziły Dzień Przedszkolaka. Dzieci miały możliwość zaprezentować swoje umiejętności podczas występu przygotowanego dla rodziców i Pani Dyrektor. Po występach odbyło się ślubowanie i pasowanie na przedszkolaka i starszaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i wzięły udział w słodkiej biesiadzie. Tego dnia obchodzony był także Dzień Chłopca. Z tej okazji dziewczynki wręczyły swoim kolegom przygotowane prezenty. Nie zabrakło wesołej zabawy przy muzyce.

Dzieci i wychowawcy dziękują rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości.

Dzień Przedszkolaka 2013

SAM_3680.jpg