XIII DZIEŃ PAPIESKI - KWESTA FUNDACJI "DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA"

Autor: phm. Ewa Jankowska, dh. Agnieszka Różańska | 10.11.2013

Żółte chusty i puszki to znak rozpoznawczy wolontariuszy Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". Zuchy z Ligowa w tym roku w ramach obchodów XIII Dnia Papieskiego kwestowały w szkole i na terenie Ligowa na stypendia dla zdolnych, ale niezamożnych uczniów i studentów. 11GZ  „Wesołe Niezapominajki” przy pomocy drużynowej phm. Ewy Jankowskiej, przybocznej dh. Agnieszki Różańskiej i pani Wioletty Kamińskiej zebrała 320 złotych. Dzięki temu zajęła czwarte miejsce w hufcu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

XIII DZIEŃ PAPIESKI - KWESTA FUNDACJI "DZIEŁO NOWEGO TYSIĄCLECIA"