Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Autor: E. Kowalska | 28.06.2013

28 czerwca zakończył się rok pracy uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Zapewne czas spędzony w murach naszej szkoły zostanie zapamiętany. Nauczyciele przez cały rok motywowali uczniów do wytężonej pracy, do działania, odkrywali talenty, a teraz nadszedł czas zasłużonego wypoczynku.        Pani dyrektor podsumowała miniony rok szkolny. W tym roku szkolnym uczniowie mieli bogatą ofertę edukacyjną, dzięki temu że szkoła realizowała programy unijne. W ramach programów „Dziecięca Akademia Przyszłości wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe w szkołach podstawowych” dla klas I-III i  klas IV-VI swoje umiejętności doskonalili uczniowie z trudnościami w nauce.
Pogratulowała uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, wręczyła świadectwa z paskiem i dyplomy. Podziękowała nauczycielom, pracownikom, rodzicom, Radzie Szkoły, życząc wszystkim, aby czas wakacji był czasem dobrego wypoczynku, czasem nabierania sił do dalszej nauki i żeby te wakacje były bezpieczne. Przekazała życzenia od Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka i Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Artura Brzóski. Pani Monika Pomierska podsumowała program „Uczenie się przez całe życie Comenius”, który realizowany był w naszej szkole przez dwa lata.
Po części oficjalnej wszyscy uczniowie poszli do klas, na ostatnie przedwakacyjne spotkanie z wychowawcami.

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

biwak-490.jpg