Rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Wiedzy o Polsce i Unii Europejskiej oraz Gminnego Konkursu Informatycznego

Autor: Irena Szpanowska, Małgorzata Adamczyk | 10.05.2013

Tradycją naszej szkoły są konkursy o tematyce europejskiej. 10 maja 2013 roku miało miejsce rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Wiedzy o Polsce i Unii Europejskiej „Jestem Polakiem i Europejczykiem” oraz Gminnego Konkursu Informatycznego „Najpiękniejsze stolice państw Unii Europejskiej”.
W konkursie wiedzy uczniowie naszego powiatu udowodnili, że posiadają dużą wiedzę. Najlepszymi okazali się:

1. Milena Ogrodniczak z Jeżewa i Konrad Klimek z Ostrów
2. Szymon Bednarski z Ligowa i Patrycja Bombalicka z Ligowa
3. Agnieszka Daniłow z Ostrów
4. Julia Grodowska z Jeżewa

W konkursie informatycznym wyróżniono prezentacje multimedialne następujących uczniów:

1. Aleksandry Włoczewskiej ze S.P w Ligowie
2. Sebastiana Deręgowskiego ze S.P w Bożewie