XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Szkoła Podstawowa w Ligowie bierze udział w 21 Finale WOŚP.
Tym razem puszka do połowy jest przeznaczona dla dzieci, a od połowy na godne leczenie seniorów.
Sztaby wolontariuszy rozsiane są po całej Polsce i na całym świecie. W naszej

Autor: M.Kierzkowska, E.Kowalska | 10.01.2013

Szkoła Podstawowa w Ligowie bierze udział w 21 Finale WOŚP.
Sztaby wolontariuszy rozsiane są po całej Polsce i na całym świecie. W naszej szkole finał poprzedziły różnego rodzaju uroczystości, koncerty, loterie, projekcje filmów, wymiana rzeczy „ważnych i mniej ważnych”. Odbyły się kwesty na terenie szkoły, zakładów pracy,  wśród mieszkańców Ligowa i w Urzędzie Gminy w Mochowie. W bezinteresowną pomoc potrzebującym zaangażowali się najmłodsi wolontariusze: Natalia Dziarkowska, Joanna Adamczyk, Mateusz Skrzyński i Julia Staniszewska . Opiekunami wolontariuszy były panie: Elżbieta Kowalska 49/458, Monika Pomierska 36/458, Maria Jolanta Kierzkowska 48/458 i Aneta Kamińska.
Pomoc dobrych ludzi przynosi fantastyczne rezultaty. Na konto fundacji przekazaliśmy 1375,35 zł. Wszystkim, którzy wspomogli akcję dziękujemy za okazaną pomoc i bycie razem z nami. Pomoże to po raz kolejny dokonać wspaniałych zakupów sprzętu medycznego z naklejonym czerwonym serduszkiem.

Wolontariusze WOŚP

XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy