Wyjazd do kina

Uczniowie klas I – III 12 grudnia wyjechali do Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu na  film w technologii 2D pt. „Renifer NIKO ratuje brata” .

Autor:  M. Kierzkowska, E. Kowalska, A. Kamińska, G. Kowalska | 12.12.2012

Marzenia Niko się spełniły - trafił do ekipy odlotowych reniferów Świętego Mikołaja. Jednak teraz czeka go zupełnie nowe wyzwanie. Już nie jest sam w domu. Pojawił się młodszy braciszek, który sprawia bohaterowi mnóstwo problemów. Ale kiedy niesforny reniferek zaginie, dzielny Niko stanie na czele wyprawy ratunkowej, mając do pomocy niezawodnych przyjaciół - wiewióra Juliusza i łasicę Wilmę.
Dzieci śledziły akcje filmu z zainteresowaniem, podobały im się przygody NIKO i przyjaciół.

Wyjazd do kina