Na sportowo !

Autor: E. Kowalska, M. Kierzkowska | 10.12.2012

10 grudnia w Szkole podstawowej im. A. Mickiewicza w Bożewie odbył się Międzyszkolny Turniej Sportowy , którego celem było propagowanie zdrowego stylu życia, integracja uczniów i nauczycieli z klas I-III z terenu gminy, wdrażanie do mądrego współzawodnictwa. Uczniowie mieli do pokonania 5 konkurencji;
Sadzenie ziemniaków.
Slalom z toczeniem piłki lekarskiej.
Piłka górą.
Czworakowanie.
Tor przeszkód.

W zawodach uczestniczyły sześcioosobowe reprezentacje z klas 1-3. Składy drużyn przedstawiały się następująco ;
Klasa I : Warsicka Martyna, Lewandowska Małgorzata, Mikołajczuk Karol, Ciemiecki Jakub, Krzemiński Hubert, Lisiecki Adrian.
Klasa II a : Pawłowski Dawid, Bombalicka Natalia, Kwiatkowski Dominik, Pączkowski Kacper, Trzcińska Bernadeta, Żołnowska Marta.
Klasa II b : Dąbrowski Karol, Rafalski Dawid, Olendrzyński Rafał, Zejfert Bartosz, Waliszewski Wojciech, Mroczkowski Adam.
Klasa III : Jarzyński Bartosz, Umiński Arkadiusz, Trzciński Dawid, Adamczyk Joanna, Kipich Patryk, Słupecki Rafał.
W kategorii klas I:
IV miejsce dla klasy I
W kategorii klas II:
II miejsce dla klasy II a
III miejsce dla klasy II b
W kategorii klas III:
I miejsce dla klasy III

Uczniów do turnieju przygotowywały A. Kamińska, G. Kowalska, M. Kierzkowska, E. Kowalska. Gratulujemy wyników i zdrowej rywalizacji. Sport sposobem spędzania wolnego czasu.

Na sportowo !