Dziecięca akademia przyszłości 2

Autor: M. Kierzkowska, M. Adamczyk | 17.11.2012

W dniu 17 listopada 2012 roku 40 uczniów i uczennic z klas I-VI  ze Szkoły Podstawowej w Ligowie uczestniczących w projekcie systemowym „Dziecięca akademia przyszłości”- wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe w szkołach podstawowych”  uczestniczyli w wycieczce do Płocka. W ramach wyjazdu uczniowie mieli okazję zapoznać się z techniką komputerową i technologią 3D w kinie oraz bezpłatnie obejrzeć film pt. ”Asterix i Obelix”. Zakup biletów wstępu do kina w Płocku był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt systemowy współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Dziecięca akademia przyszłości 2

DSCF3568.JPG