Dzień Przedszkolaka

Autor: Ewa Jankowska, Marlena Rochowicz, Agnieszka Różańska | 28.09.2012

28 września  2012 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły obchodzili swoje święto - Dzień Przedszkolaka. Dzieci z przedszkola i oddziałów zerowych pod opieką swoich wychowawczyń: P. Ewy Jankowskiej, P. Agnieszki Różańskiej oraz P. Marleny Rochowicz przygotowały uroczystość, na którą zaprosiły swoich rodziców. Każda grupa zaprezentowała swoje umiejętności wokalno - recytatorskie. Młodsze dzieci zostały pasowane na przedszkolaka, a sześciolatki - na starszaka. Po słodkim poczęstunku wszyscy udali się na boisko szkolne, gdzie skosztować mogli słodkiej waty. Odważniejsi jeździli na quadzie i motocyklach oraz w wozie strażackim.

Dzień Przedszkolaka 2012

SAM_4950.jpg