Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Informatycznego

Autor: M.Adamczyk, M.Kierzkowska | 13.05.2011

13.05.2011r. – w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie gminnego konkursu informatycznego „Przegląd Państw Unii Europejskiej” zorganizowanego przez nauczycieli informatyki: p. Małgorzatę Adamczyk i p. Marię Kierzkowską, polegającego na stworzeniu prezentacji multimedialnej w programie POWER POINT.
W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkoły w Mochowie: Gabriela Kisielewska, Paulina Ziółkowska, Arkadiusz Remplewicz, Aneta Piotrowska, uczeń ze Szkoły Podstawowej w Bożewie – Sebastian Deręgowski oraz uczniowie ze szkoły w Ligowie: Magdalena Dąbrowska, Aleksandra Sadowska, Karol Dziarkowski, Aleksandra Bednarska.
Podczas spotkania jury w składzie: Agata Klimkiewicz, Iwona Wiśniewska– nauczyciele  ze szkoły w Mochowie, Maria Kierzkowska, Irena Szpanowska, Małgorzata Adamczyk – nauczyciele ze szkoły w Ligowie, Danuta Deręgowska – nauczyciel ze Szkoły w Bożewie - oglądało pokaz prezentacji i oceniało wszystkie prace.

Wybór był bardzo trudny, mimo to jury wydało werdykt:

I miejsce – Gabriela Kisielewska – S. P. w Mochowie
Karol Dziarkowski – S. P. w Ligowie
Remplewicz Arkadiusz - S. P. w Mochowie
Piotrowska Aneta - S. P. w Mochowie

II miejsce – Sebastian Deręgowski – S. P. w Bożewie
Aleksandra Bednarska  - S. P. w Ligowie
Aleksandra Sadowska – S. P. w Ligowie

III miejsce – Magdalena Dąbrowska - S. P. w Ligowie
Paulina Ziółkowska - S. P. w Mochowie

Na zakończenie Dyrektor Szkoły – Krystyna Cymerman wręczyła wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Informatycznego