Orches

www.ligowo.szkola.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Styczniowych

w Ligowie

Autobus Szkolny

Autobus Szkolny

  • Autobus Szkolny

Przywozy uczniów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie obowiązujące od 3 września 2018 roku.

Autobus wyjeżdża z Ligowa o godzinie 6:40.

6:55 w Dobaczewie

7:05 w Choczniu

7:10 w Grabówcu

7:08 w Malanowie ( przy figurce)

7:15 w szkole

 

7:20 w Osieku

7:25 w Rokiciu

7:30 Ligówko

7:35 Kokoszczyn

7:40 Śniechy

7:45 w szkole

 

7:55 Koziołek

8:00 Gozdy

8:05 Adamowo

8:10 w szkole

 

ODWOZY

I kurs

Wyjazd spod szkoły o godzi 13:00

13:05 Ligówko

13:10 Kokoszczyn

13:15 Śniechy

13:20 Malanowo ( figurka)

13:25 Grabówiec

13:30 Choczeń

13:35 Dobaczewo

13:45 szkoła

Wyjazd spod szkoły o godzinie 13:50

13:55 Osiek 
14:00 Rokicie
14:05 Adamowo
14:10 Gozdy
14:15 Koziołek
14:25 szkoła 
14:30 wyjazd do Gimnazjum

II kurs

Wyjazd  spod szkoły 14:45

14:50 Osiek

14:55 Rokicie

15:00 Adamowo

15:05 Gozdy

15:10 Koziołek

15:20 wyjazd do Gimnazjum  

Wyjazd spod szkoły 15:40

15:45 Ligówko

15:50 Kokoszczyn
15:55 Śniechy
16:00 Malanowo (figurka)
16:05 Grabówiec

16:10 Choczeń

16:15 Dobaczewo

16:25 Osiek

16:30 Rokicie

16:35 Adamowo

16:40 Gozdy

16:45 Koziołek

 


Projekty unijne i nie tylko

ZOBACZ CO ROBIMY !!!

Nunc fermentum dapibus dolor et scelerisque. Curabitur commodo sed augue vitae auctor. Mauris lacus dui, venenatis vel molestie eu, gravida luctus lorem. Suspendisse arcu urna, viverra quis urna quis, porttitor aliquam tellus.

W roku szkolnym 2016/17 nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego Projektu dla zerówek i klas I-III szkół podstawowych „ Zdrowo jem, więcej wiem”. Konkurs „Zdrowo jem, więcej wiem” jest częścią prozdrowotnego programu edukacyjnego „Aktywnie po zdrowie” prowadzonego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i składa się z Konkurs z trzech etapów odpowiadających porom roku: jesiennego, zimowego i wiosennego. W każdym etapie zespół konkursowy ma do realizowania 1 lub 2 bloki zadań, w których skład wchodzą lekcje, konkursy, promocja danego tematu w szkole oraz spotkania z rodzicami. Zespół Pierzaste brokułki zrealizował dwa etapy.
Nasza szkoła w roku szkolnym 2013/2014 aktywnie włączyła się w trwający „ Rok Szkoły w Ruchu”, który został ogłoszony przez Minister Edukacji Narodowej. Wszystkie działania „ Roku Szkoły w Ruchu” promują aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży. Jedna z propozycji jest akcja „ Ćwiczyć każdy może”, w ramach której postanowiliśmy aktywnie wypełnić czas uczniów nie tylko podczas lekcji wychowania fizycznego.
Gmina Mochowo w okresie od 3 września 2012 r. – do 28 czerwca 2013 r. realizuje projekt systemowy pt. „Dziecięca akademia przyszłości – wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez dodatkowe zajęcia rozwijające kompetencje kluczowe w szkołach podstawowych” w ramach poddziałania 9. 1. 2 „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszenie różnic, w jakości usług edukacyjnych współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz krajowych środków publicznych.
Treść w przygotowaniu.
Treść w przygotowaniu.

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image